Mar 112011
 

Glöm inte av att göra era val inför höstens satsning på inriktningar. Sista anmälningsdagen är den 16/3. Har ni frågor eller problem med att göra er anmälan, så ringer ni till skolan på telefonnummer: 0300-835300 eller skickar ett mail till: kristoffer.hedram@kungsbacka.se

  4 Responses to “Sista anmälningsdag för inriktningar 16/3”

  1. jag vill ha fotboll som inrikting

  2. Roligt, Fredrik, att du väljer fotboll. Klicka på rubriken Klicka här för att göra ditt val när du kommer till förstasidan på bloggen. Välj därefter fotboll som inriktning och skriv in dina personliga uppgifter.

    Hälsar,
    Kristoffer Hedram

  3. Hehe råkade skicka in med fel val så skickade in igen med rätt val… Vet inte om det blev helt fel nu men kan la prata med er imon om det inte är någon som ser detta nu kanske?

  4. Vi löser det, Linnéa! Inga problem.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(obligatorisk)

(obligatorisk)